Dr. Schneider rozbuduje swój zakład produkcyjny zlokalizowany w Radomierzu o nową lakiernię

2022-02-11
Dr. Schneider rozbuduje swój zakład produkcyjny zlokalizowany w Radomierzu o nową lakiernię

Niemiecka firma Dr. Schneider intensywnie pracuje nad rozwojem swojego zakładu produkcyjnego znajdującego się w Radomierzu, nieopodal Jeleniej Góry. Dzięki wsparciu uzyskanemu od Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości powiększy obiekt o nową lakiernię – informuje JARTOM Real Estate.

Inwestycja w fabrykę umożliwi rozwój firmy

Rozbudowa fabryki pochłonie nakłady finansowe sięgające nieco ponad 30 milionów złotych jednak zaowocuje usprawnieniem procesów logistycznych i szybszym realizowaniem wielu zadań. Warto podkreślić, że Dr. Schneider, producent części wyposażenia samochodów, który prowadzi działalność o międzynarodowym charakterze, nie pierwszy raz inwestuje w swoje polskie placówki. Dzięki temu zakład w Radomierzu posiada kadrę liczącą już niemal 1400 osób i odpowiada za dostarczanie produktów dla tak renomowanych marek z branży motoryzacyjnej jak Porsche, BMW, Audi czy Volvo. Wiele wskazuje na to, że nie będzie to ostatnia tego rodzaju decyzja biznesowa podjęta przez markę. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU