Dr. Max wybuduje hurtownię farmaceutyczną nieopodal Warszawy

Dr. Max kontynuuje strategię dynamicznego rozwoju i skupia się na budowie hurtowni farmaceutycznej, która powstanie w Teresinie nieopodal Warszawy. Plany uwzględniają nie tylko wzniesienie obiektu o powierzchni przekraczającej 14 000 m2 ale również umiejscowienie tam części biur, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

W hurtowni znajdzie się zautomatyzowany magazyn

Podczas projektowania nieruchomości zdecydowano o zastosowaniu w niej szeregu rozwiązań bazujących na nowoczesnych technologiach. Nie zabraknie więc zautomatyzowanego magazynu, który zwiększy efektywność pracy i pozwoli na poszerzenie działalności w przyszłości. W hurtowni zostanie zatrudnionych około dwustu osób, co stanowi spory impuls dla lokalnej gospodarki. Realizacja inwestycji powinna dobiec końca najpóźniej w czwartym kwartale przyszłego roku. Warto podkreślić, że Dr. Max to obecnie jedna z największych sieci aptecznych w Polsce do której należą placówki zlokalizowane w różnych częściach kraju, w takich miastach jak między innymi: Płock, Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków oraz Zielona Góra.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane