Dr Irena Eris nowym najemcą w Good Point V

Podpisano nową umowę wynajmu hali w powstającym właśnie podwarszawskim parku logistycznym Good Point V. Nowy najemca, czyli firma kosmetyczna Dr Irena Eris, wynajęła tam blisko 9 tys. mkw powierzchni magazynowo-biurowej.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa umowa najmu na rynku hal magazynowych

Real Management S.A., znany deweloper specjalizujący się w tworzeniu nowoczesnych parków przemysłowych, podpisał umowę wynajmu hali z polską firmą kosmetyczną Dr Irena Eris. Tym samym firma Dr Irena Eris stała się nowym najemcą w parku Good Point V, położonym w Łubnej, niedaleko Warszawy. Firma zajmie tam liczącą 9 tys. mkw halę magazynową z wydzieloną, liczącą 500 mkw. powierzchnią biurową. Przekazanie hali zaplanowano na III kwartał 2024 roku. Good Point V to nanjowszy projekt Real Management S.A. Powierzchnię najmu o łącznej powierzchni 45 000 mkw. będą tworzyć cztery nowoczesne budynki. Obiekty zostaną dostosowane do norm z obszaru ESG i otrzymają certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Zakończenie realizacji projektu zaplanowano na IV kwartał 2024 roku. Park będzie położony w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 79, co zapewni szybkie i dogodne połączenie z Warszawą. JARTOM Real Estate oferuje najwyższej jakości hale magazynowo-biurowe na wynajem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane