Doskonały wynik FB ANTCZAK w 2021 r. Deweloper przekazał aż 250 tys. mkw. powierzchni magazynowo-przemysłowych.

2022-01-24
Doskonały wynik FB ANTCZAK w 2021 r. Deweloper przekazał aż 250 tys. mkw. powierzchni magazynowo-przemysłowych.

Rekordowy rok dla dewelopera FB ANTCZAK. W 2021 roku firma oddała do użytku aż 250 tys. mkw powierzchni magazynowo-przemysłowych. To ponad dwukrotnie więcej niż w roku 2020.- informuje JARTOM Real Estate

Rekordowy rok dla polskiego dewelopera FB ANTCZAK

Ubiegły rok można śmiało nazwać rekordowym dla dewelopera oraz generalnego wykonawcy FB ANTCZAK. Firma z 40-letnim doświadczeniem rośnie w siłę i coraz odważniej realizuje zamierzone cele biznesowe. W 2021 roku deweloper przekazał klientom aż 240 tys. mkw. To imponujący wynik, aż dwukrotnie większy niż w roku 2020. Aby osiągnąć tak dobre rezultaty, grupa współpracowała z największymi deweloperami i operatorami powierzchni logistycznych. Nowe obiekty budowane przez FB ANTCZAK powstawały w kluczowych dla rynku logistycznego lokalizacjach, m.in. w aglomeracji wrocławskiej, krakowskiej, czy warszawskiej. Flagowy projekt FB ANTCZAK w 20121 roku to nowoczesny park logistyczny LOOGIC Park Radomsko o łącznej powierzchni 54 tys. mkw, który odznaczony został certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent. Obiekt wyróżnia się spośród innych projektów tego typu doskonałym położeniem w centralnej Polsce, które pozwala na efektywną organizację procesów logistycznych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU