Domax wynajmuje magazyn w Mapletree Park Gdańsk Airport

Spółka Domax wynajęła magazyn o powierzchni sięgającej 5800 m2, który znajduje się w kompleksie Mapletree Park Gdańsk Airport. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz szybszą i bardziej efektywną realizację zamówień – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowy magazyn ułatwi rozwój spółki i pomoże zoptymalizować pracę

Decyzja o powiększeniu zaplecza magazynowego wynika z dynamicznego rozwoju marki, która jest jednym z liderów wśród producentów łączników do drewna i wkrętów w Europie. Obecna na rynku od 1991 roku ceni sobie nieustanny rozwój, co znajduje odzwierciedlenie w stabilnej rynkowej pozycji. Dlaczego wybór padł akurat na centrum logistyczne Mapletree Park Gdańsk Airport? Kluczowym czynnikiem jest lokalizacja. Niewielka odległość od lotniska i dróg S6 oraz S7 pozwoli cieszyć się zoptymalizowanym transportem i zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy. Niedaleko znajduje się również gdański port morski, a nieruchomość położona jest w przemysłowej części miasta, co stwarza duży potencjał. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane