Dom z Klasą inwestuje w budowę nowej hali produkcyjno – magazynowej w Jędrzejowie

Spółka Dom z Klasą podjęła decyzję o budowie hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która powstanie w Jędrzejowie. Obiekt będzie posiadał również zaplecze socjalne, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zapewni zatrudnionemu tam personelowi właściwe warunki pracy – informuje JARTOM Real Estate.

Hala produkcyjna zwiększy moce wytwórcze marki

Obiekt będzie posiadał powierzchnię produkcyjną, która wyniesie ponad 8400 m2. Zostanie wyposażony w suwnice, nie zabraknie w nim także pomieszczeń warsztatowych oraz kilku magazynów. Składowane będą w nich między innymi surowce oraz matryce. Warto podkreślić, że nieruchomość zostanie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hala będzie częścią fabryki specjalizującej się w wytłaczaniu profili aluminiowych i bez wątpienia stanowi ważny krok na drodze rozwoju marki, gdyż zwiększy jej moce wytwórcze. Pozwoli także na wdrożenie innowacyjnego procesu, który ułatwi generowanie oszczędności z zakresu zużycia energii i przyniesie wiele innych korzyści. Dom z Klasą to pracownia  zajmująca się głównie tworzeniem i sprzedawaniem projektów budynków mieszkalnych, gospodarczych i usługowych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu. JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane