Dofinansowanie z Agencji Rozwoju Przemysłu dla producenta wody mineralnej. Nowy zakład w świętokrzyskim.

Nowa inwestycja w świętokrzyskim. Producent znanej wody mineralnej wybuduje tam nowy zakład produkcyjny. Inwestycja otrzyma wsparcie rządowej agencji. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowego zakładu produkcyjnego

Producent wody mineralnej "Buskowianka" wybuduje nowy zakład produkcyjny w miejscowości Wełecz. Inwestycja zostanie dofinansowana z rządowej Agencji Rozwoju Przemysłu, która wpiera różnego rodzaju biznesy w regionie świętokrzyskim. Wsparcie do tej pory uzyskały m.in. Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych i odlewnia Chemar. Moce produkcyjne nowego zakładu "Buskowianki" pozwolą na wyprodukowanie do 14 tys. butelek plastikowych półlitrowych i 9 tys. butelek półtoralitrowych wody na godzinę. To imponujące wartości, które z pewnością pozwolą na zwiększenie sprzedaży wody proukowanej przez firmę oraz zwiększą jej konkurencyjność na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane