Dobosz Trans inwestuje w dwie nowe hale magazynowe

Dobosz Trans planuje sporą inwestycję, którą jest budowa dwóch hal magazynowych. Aktualnie firma ubiega się o otrzymanie stosownych pozwoleń niezbędnych do tego, aby można było przystąpić do prac w terenie – informuje JARTOM Real Estate.

Nowe hale magazynowe zaowocują usprawnieniem procesów logistycznych

Marka dysponuje już projektem kompleksu, za który odpowiedzialne jest biuro Architekt Maria Magdalena Dziuba. Uwzględniono w nim kubaturę nieruchomości, która przekroczy 40 000 m3. Wiadomo również, że hale magazynowe powstaną w Kolonii Biskupskiej. Co Dobosz Trans zyska dzięki temu przedsięwzięciu? Z pewnością usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych, a praca stanie się bardziej efektywna.    

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.
Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane