Dobiegła końca rozbudowa zakładu produkcyjnego należącego do LUG Light Factory. Co się dzięki temu zmieniło?

2022-02-01
Dobiegła końca rozbudowa zakładu produkcyjnego należącego do LUG Light Factory. Co się dzięki temu zmieniło?

Spółka LUG Light Factory sfinalizowała projekt polegający na rozbudowie zakładu produkcyjnego położonego w Nowym Kisielinie. W rezultacie do użytku oddano nową halę magazynową oraz nowy budynek o charakterze administracyjnym, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz zwiększeniem możliwości wytwórczych – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa obiektu pozwoli spółce generować większe zyski

W ramach zrealizowanej inwestycji, której generalnym wykonawcą była spółka M&J, dotychczasowy magazyn zyskał dodatkową powierzchnię sięgającą 3000 m2, a zaplecze biurowo socjalne powiększyło się o około 500 m2. Aktualnie kontynuowane są jeszcze działania mające na celu stworzenie kolejnego wjazdu. Przedstawiciele LUG Light Factory, renomowanego producenta rozwiązań oświetleniowych, wierzą, że to ważny krok na drodze do dalszego rozwoju. Warto podkreślić, że zakład produkcyjny w Nowym Kisielinie jest drugim tego rodzaju obiektem należącym do spółki. Korzysta ona również z nieruchomości zlokalizowanej w Zielonej Górze. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU