Dobiegła końca rozbudowa fabryki POLON – ALFA S.A w Bydgoszczy

2021-03-19
Dobiegła końca rozbudowa fabryki POLON – ALFA S.A w Bydgoszczy

Firma POLON – ALFA S.A. zakończyła kompleksowy proces rozbudowy i modernizacji swojego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Bydgoszczy. Efektem podjętych prac jest wybudowanie kilku nowych obiektów oraz udoskonalenie i unowocześnienie posiadanych już wcześniej nieruchomości – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala produkcyjna sposobem na zwiększenie obrotów firmy

Kluczową inwestycją było powstanie hali produkcyjno – magazynowej, która posiada powierzchnię przekraczającą 8 000 m2. Aby wszystkie procedury związane z budową nie wpłynęły negatywnie na funkcjonowanie zakładu, realizację przedsięwzięcia podzielono na kilka etapów. Dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu przeniesienia stanowisk pracy do nowego obiektu, usprawniono procesy produkcyjne bez żadnych komplikacji. Podjęte działania zaowocowały zwiększeniem obrotów i możliwością realizowania zamówień na szerszą skalę. Wzrosło także zapotrzebowanie na pracowników, co jest istotne dla lokalnej gospodarki, gdyż POLON – ALFA S.A., jako największy producent systemów sygnalizacji pożarowej w Polsce stanowi atrakcyjnego pracodawcę. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU