Dobiegła końca rozbudowa fabryki EcoBike. Co się dzięki temu zmieniło?

Firma EcoBike ukończyła przedsięwzięcie polegające na rozbudowie zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Źródłach, nieopodal Wrocławia. W efekcie powstała nowa hala magazynowa dysponująca powierzchnią sięgającą 3 000 m2, co stanowi ważny impuls dla dalszego rozwoju marki – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa fabryki sposobem na zwiększenie zysków

Wybudowana hala magazynowa umożliwi reorganizację i zwiększenie powierzchni produkcyjnej. Dzięki temu będzie można usprawnić wiele procesów logistycznych i zwiększyć moce wytwórcze. Przedsiębiorstwo nie kryje, że w związku z tym przewiduje zatrudnienie dodatkowego personelu, na czym skorzysta lokalny rynek pracy. Plany uwzględniają podwojenie produkcji w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rowery elektryczne i bardzo dużą ilość zamówień. Popyt na tego rodzaju sprzęt można zaobserwować nie tylko na polskim ale także na zagranicznym rynku, co stwarza EcoBike wiele szans dalszego i dynamicznego rozwoju. Koszt inwestycji wyniósł 3,3 mln złotych. Z powodzeniem można wysnuć wniosek, że to nie ostatni projekt tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty. JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane