Dobiegła końca rozbudowa fabryki Bridgestone

Zakończono rozbudowę zlokalizowanej w Stargardzie fabryki należącej do Bridgestone, jednego z liderów wśród producentów opon. Za realizację inwestycji odpowiedzialna była firma Atlas Ward Polska, która jako generalny wykonawca zajmowała się kompleksowym nadzorowaniem całego przedsięwzięcia – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowa zakładu produkcyjnego pozwoli na optymalizację procesów logistycznych

Dzięki temu, że obiekt powstał w systemie „zaprojektuj i wybuduj” spełnia wszelkie oczekiwania swojego właściciela i pozwala na maksymalne wykorzystywanie jego potencjału oraz usprawnienie wielu procesów logistycznych. Będzie pełnił rolę Centrum Dystrybucyjnego opon przemysłowych przeznaczonych na rynki EMIA. Dodatkowa powierzchnia magazynowa znajdzie odzwierciedlenie w optymalizacji składowania rozmaitych elementów wykorzystywanych w fabryce i nie tylko. Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy Atlas Ward Polska i Bridgestone ze sobą współpracują. Marki wspólnie zrealizowały już wcześniej dwa projekty, co pozwala z optymizmem spoglądać w przyszłość i spodziewać się kolejnych inwestycji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane