Dobiegła końca duża inwestycja. Firma Emitech wybudowała w Bytomiu obiekt biurowy oraz nową halę magazynową

2022-04-04
Dobiegła końca duża inwestycja. Firma Emitech wybudowała w Bytomiu obiekt biurowy oraz nową halę magazynową

Emitech intensywnie się rozwija, czego dowodzi sfinalizowana niedawno inwestycja w ramach której wybudowano obiekt biurowy, w którym znajdzie się nowa siedziba marki. Dołączy on do nowoczesnej hali magazynowej, jaka powstała tam pięć lat wcześniej – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowany biurowiec imponuje funkcjonalnością i walorami estetycznymi

Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł 6 milionów złotych. Biorąc pod uwagę efekty, śmiało można stwierdzić, że są to środki, które zostały właściwie spożytkowane. Hala magazynowa pomogła usprawnić wiele procesów logistycznych, natomiast budynek administracyjny wyróżnia się funkcjonalnością oraz designem, który wpisuje się we współczesne trendy architektoniczne. Warto podkreślić, że Emitech już od dwunastu lat działa na terenie Bytomia i ceni sobie tę lokalizację głównie ze względu na dostęp do kluczowych szlaków komunikacyjnych oraz owocną współpracę z władzami miasta, którym zależy na stwarzaniu impulsów dla lokalnej gospodarki. Firma specjalizująca się w szeroko pojętych usługach budowlanych zatrudnia obecnie 65 osób, jednak wszystko wskazuje na to, że ta liczba może wzrosnąć. Wynika to z planów ekspansji na rynki zagraniczne.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU