Dobiegła końca budowa zakładu produkcyjnego Tytan EOS należącego do Grupy Selena. Czy to ostatnia inwestycja tego rodzaju?

2022-01-28
Dobiegła końca budowa zakładu produkcyjnego Tytan EOS należącego do Grupy Selena. Czy to ostatnia inwestycja tego rodzaju?

Wybudowana w Węgrowie fabryka Tytan EOS doczekała się swojego oficjalnego otwarcia. Za powstanie obiektu odpowiada Grupa Selena, która pokłada w nim duże nadzieje dotyczące wzrostu możliwości wytwórczych oraz ułatwienia dalszego rozwoju marki – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład produkcyjny będzie funkcjonował w oparciu o nowoczesne technologie

Fabryka odpowiada wszelkim standardom bezpieczeństwa. Została również wyposażona w szereg nowoczesnych technologii. Linie produkcyjne, które się w niej znalazły, są w dużej mierze zautomatyzowane, co przełoży się na usprawnienie wielu procesów logistycznych i lepsze zarządzanie personelem. W obiekcie powstawać będą zaprawy do murowania, kleje do ociepleń i płytek, hydroizolacje, fugi i wiele innych produktów z segmentu chemii budowlanej. Warto podkreślić, że w budynku znalazło się także laboratorium kontroli jakości. Selena dostrzega potencjał w lokalizacji w centralnej części Polski, która umożliwia cieszenie się płynnym transportem krajowym oraz międzynarodowym. Nie jest tajemnicą, że jeszcze w tym roku planowana jest budowa kolejnej linii oraz uruchomienie drugiej zmiany produkcyjnej, które pozwolą czerpać pełnię zysków z możliwości wytwórczych fabryki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU