Dobiegła końca budowa Centrum Dystrybucyjnego należącego do LPP

Zakończono prace budowlane prowadzone w gminie Brześć Kujawski, których efektem jest powstanie Centrum Dystrybucyjnego należącego do LPP. Obiekt posiada imponującą powierzchnię sięgającą 75 000 m2 i rozpocznie swoją działalność w pierwszym kwartale przyszłego roku – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowane Centrum Dystrybucyjne jest inwestycją na dużą skalę

Głównym celem inwestycji jest usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizacja procedur związanych z zaopatrzeniem sklepów stacjonarnych położonych w różnych krajach. Nieruchomość będzie składała się z nowoczesnych magazynów dopasowanych do aktualnych potrzeb rynku. W hali głównej zostały już zamontowane regały wysokiego składowania, które pozwolą na przechowywanie towarów przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnego metrażu. Plany związane z Centrum Dystrybucyjnym są ambitne, gdyż jest to drugi pod względem wielkości obiekt znajdujący się w posiadaniu LPP, a jego zadaniem będzie odciążenie centralnego magazynu znajdującego się w Pruszczu Gdańskim. W ramach projektu dokonano również zagospodarowania terenów przyległych. Zasadzono drzewa, krzewy i zadbano o liczne miejsca parkingowe a także sieć dróg. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane