Do grona najemców w parku magazynowym 7R Park Bydgoszcz I dołączyła Stokrotka

2022-01-31
Do grona najemców w parku magazynowym 7R Park Bydgoszcz I dołączyła Stokrotka

Sieć sklepów Stokrotka nawiązała współpracę z 7R Park Bydgoszcz I na mocy której wynajęła powierzchnię o charakterze magazynowo – biurowym sięgającą niemalże 3000 m2. Ta decyzja została podyktowana dynamicznym rozwojem marki, która kładzie nacisk na usprawnienie procesów logistycznych oraz możliwie jak najszybszą dystrybucję towarów – informuje JARTOM Real Estate.

Wynajęte magazyny posiadają znakomitą lokalizację 

Zgodnie z przyjętymi planami, magazyny zostaną oddane do użytku najemcy w połowie tego roku. Będą one zaprojektowane tak, by spełnić indywidualne wymagania klienta, a co za tym idzie, umożliwić optymalizację prowadzonej w nich działalności. Taki efekt zostanie osiągnięty między innymi poprzez zastosowanie właściwych rozwiązań technicznych. Istotną zaletą jest lokalizacja parku, który posiada bardzo dobry dostęp do dróg krajowych oraz komunikacji publicznej. Jest więc odpowiednio skomunikowany z resztą miasta, a dojazd do niego nie sprawi problemów nawet tym osobom, które nie dysponują własnym środkiem transportu. Stokrotka to sieć sklepów spożywczych obecna na rynku od 1994 roku, która nieustannie się rozwija, systematycznie otwierając nowe placówki. Dysponowanie sporym zapleczem logistycznym stanowi więc kluczowy element strategii biznesowej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU