Do CTPark Sulechów wprowadzi się pierwszy najemca
CTPark Sulechów zyskał pierwszego najemcę. Jest nim Domator24, znany polski producent metalowych mebli i foteli gamingowych, który będzie użytkował w obiekcie powierzchnię o wielkości przekraczającej 6000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.
W obiekcie powstanie centrum magazynowe firmy
W CTPark Sulechów firma uruchomi swoje trzecie centrum magazynowe położone na terenie Polski. Dzięki temu będzie miała do swojej dyspozycji zaplecze logistyczne o imponującym metrażu sięgającym 20 000 m2. Znacząco ułatwi to marce dalszy rozwój i pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że w ubiegłym roku Domator24 dokonał około 125 000 transakcji na 24 rynkach. To spory wzrost, jednak przedsiębiorstwo nie zamierza spoczywać na laurach i kontynuuje ekspansję. Wiadomo już, że w centrum zostaną utworzone nowe miejsca pracy. Jego uruchomienie będzie więc sporą szansą dla osób z okolicy, które poszukują zatrudnienia.
Informacje o JARTOM Real Estate
Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.
Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą. Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.
JARTOM Real Estate
Kontakt:

Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu