Dino rozbuduje zakład Agro – Rydzyna, by zyskać przewagę konkurencyjną

Plany rozbudowy zakładu Agro – Rydzyna są już znane, jednak okazuje się, że to nie jedyna inwestycja, którą Dino zrealizuje w tym roku. Ambitna strategia umacniania przewagi konkurencyjnej i ekspansji marki obejmuje również oddanie do użytku drugiego zakładu mięsnego, a także budowę nowego magazynu, którego wartość przekroczy 100 mln złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn jedną z wielu inwestycji

Firma planuje uruchamianie mniejszych placówek zajmujących się rozbiorem mięsa. Będą one zlokalizowane nieopodal centrów dystrybucyjnych należących do marki. Warto podkreślić, że nieustannie poszukiwane są także lokalizacje pod dalszy rozwój. Zarówno w regionach, w których sieć jest już obecna, jak i w tych, w których jeszcze nie rozpoczęła swojej działalności. Przedsiębiorstwo intensywnie pracuje nad budową magazynu w miejscowości Bolewicko. Nie zabraknie w nim chłodni i mroźni, a łączna powierzchnia wyniesie około 45 000 m2. Dodatkowe zaplecze o charakterze socjalno – biurowym pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Przychody Dino w pierwszym kwartale bieżącego roku znacząco przewyższyły te uzyskane przez firmę w pierwszym kwartale 2022 r. Nie dziwi więc zaangażowanie, z jakim marka podchodzi do kolejnych inwestycji.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane