Dino otwiera nowoczesne centrum logistyczne w Sieroniowicach. W obiekcie zatrudnienie znajdzie około 500 osób.

2021-12-31
Dino otwiera nowoczesne centrum logistyczne w Sieroniowicach. W obiekcie zatrudnienie znajdzie około 500 osób.

img

Właściciel marketów spożywczych Dino zdecydował się zainwestować w rozwój sieci oraz usprawnić procesy logistyczne w firmie. W związku z tym wybudowano nowoczesne centrum logistyczne w miejscowości Sieroniowice w gminie Ujazd, które liczy ponad 47 tys. mkw.- informuje JARTOM Real Estate

Rozwój sieci Dino w Polsce

Centrum logistyczne w Sieroniowicach zostało oficjalnie otwarte. Ten liczący 47 tys. mkw. obiekt powstał w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4, co z pewnością przełoży się na wzrost efektowności procesów logistycznych w firmie. Centrum wyposażone zostało w mroźnie, chłodnie, a także specjalistyczne magazyny. Ponadto w części obiektu wydzielona została strefa biurowo-socjalna. W centrum pracę znajdzie ok. 500 osób. Na budowę centrum firma Dino wydała ponad 80 mln zł. Magazyny zostały w pełni przystosowane do specyficznych potrzeb branży spożywczej. Obiekt jest energooszczędny, m.in. dzięki zastosowaniu oświetlenia LED z systemem zarządzania, który reguluje zużycie energii, a także dzięki wybudowaniu optymalnych termicznie ramp przeładunkowych. W najbliższym czasie Dino planuje uruchomienie na terenie obiektu farmy fotowoltaicznej o mocy ok. 1 MW.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki 30 letniemu doświadczeniu JARTOM Real Estate i praktycznym umiejętnościom mediacyjnym naszych doradców wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty najmu lub zakupu magazynu. Oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu i zakupu powierzchni magazynowych.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU