Dino otwiera kolejne centrum dystrybucyjne. Gdzie powstanie i ile osób znajdzie w nim zatrudnienie?

2022-02-23
Dino otwiera kolejne centrum dystrybucyjne. Gdzie powstanie i ile osób znajdzie w nim zatrudnienie?

Dino otwiera kolejne, już ósme, centrum dystrybucyjne w Polsce. Obiekt wybudowany zostanie w Sierpcu na terenach tamtejszej strefy przemysłowej, a jego otwarcie zapowiadane jest jeszcze na ten rok. - informuje JARTOM Real Estate

Intensywny rozwój sieci sklepów Dino

Dino to polska sieć marketów spożywczych założona w 1999 roku, która obecnie jest najszybciej rozwijającą się siecią supermarketów w Polsce. Ubiegły rok był rekordowy dla sieci, gdyż otwarte zostały aż 343 nowe sklepy. Należy zaznaczyć, że to wynik lepszy niż suma nowootwartych marketów trzech największych konkurentów Dino, czyli Biedronki, Lidla oraz Netto. Tak duży przyrost nowych punktów sprawił, że koniecznym stało się rozbudowanie zaplecza logistycznego i otwarcie kolejnego, ósmego już, centrum dystrybucyjnego w naszym kraju. Wybór padł na województwo kujawsko-pomorskie. To tam, w Lubieniu Kujawskim, Dino zakupiło 15 ha działkę położoną w tamtejszej strefie przemysłowej. Na jej obszarze powstanie nowoczesne centrum dystrybucyjne, w którym docelowo zatrudnienie znajdzie aż 700 osób. Obiekt będzie obsługiwał dostawy do około 400 marketów Dino i zostanie oddany do użytku jeszcze w 2022 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU