Dino inwestuje w nowy magazyn. Gdzie on powstanie?

Dino kontynuuje realizowanie strategii dynamicznego rozwoju i inwestuje w kolejny magazyn. Wiadomo, że powstanie on w Brzegu, a sieć marketów nabyła już działkę przeznaczoną pod jego budowę – informuje JARTOM Real Estate.

Nie tylko magazyn, ale i kolejny sklep

Obiekt zostanie kompleksowo wyposażony, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Nie zabraknie mroźni i chłodni oraz kompleksowej infrastruktury technicznej. Obejmie ona sieć dróg wewnętrznych i parkingi, aby korzystanie z magazynu było komfortowe. Nie da się ukryć, że oddanie go do użytku przyniesie korzyści nie tylko marce, ale i stanie się istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki. Przewiduje się bowiem, że zostanie utworzonych co najmniej 300 miejsc pracy. Co ciekawe, w ramach tego projektu zostanie wybudowany także kolejny sklep Dino. Jeszcze w ubiegłym roku sieć posiadała ich 2406. Wszystko wskazuje na to, że ta liczba będzie ciągle rosła, umacniając tym samym pozycję firmy na rynku i przyczyniając się do generowania wyższych zysków. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane