Dino inwestuje w budowę zakładu rozbioru mięsa

Sieć sklepów spożywczych Dino wybuduje zakład rozbioru mięsa, który prowadzić będzie Agro – Rydzyna, spółka należąca do tego samego właściciela. Te dwa podmioty ściśle ze sobą współpracują, gdyż w każdym markecie znajduje się w pełni wyposażone stoisko mięsne, które w niezbędne towary zaopatruje właśnie Agro – Rydzyna – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładu przyniesie liczne korzyści

Nie da się ukryć, że produkty pochodzenia zwierzęcego sprzedawane w Dino słyną ze swojej wysokiej jakości. W zakładzie mięsnym położonym w województwie wielkopolskim umiejętnie łączy się tradycję i nowoczesne technologie. Agro – Rydzyna zajmuje się dostarczaniem do sklepów wieprzowiny oraz wędlin. Oprócz tego pośredniczy w zakupie drobiu pochodzącego od firm zewnętrznych. W ubiegłym roku działalność spółki przyniosła sieci Dino Polska około 14% przychodów ze sprzedaży. Nic więc dziwnego, że postanowiono skoncentrować się na jej rozwoju. Warto podkreślić, że to nie jedyne zaplanowane na ten rok inwestycje. Nakłady finansowe zostały również przeznaczone na zaplecze logistyczne oraz rozbudowę funkcjonującej już fabryki mięsnej, którą kieruje Agro – Rydzyna.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane