Dino buduje trzy nowe centra dystrybucyjne

Właściciel sieci dyskontów spożywczych Dino planuje budowę trzech nowych magazynów. Ich budowa finansowana będzie ze środków własnych spółki. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa trzech nowych obiektów magazynowych

Dino wybuduje 3 nowe centra dystrybucyjne, które będą zaopatrywać sklepy sieci. Powstaną one w gminach Biała Piska w woj. warmińsko-mazurskim, Janów Lubelski w woj. lubelskim oraz Morawica w woj. świętokrzyskim. Centra dystrybucyjne wyposażone zostaną m.in. w magazyn suchy, mroźnie oraz chłodnie. Ponadto w każdym z obiektów wydzielona zostanie część socjalno-biurowa. Łączna powierzchnia magazynowa każdego z budowanych obiektów wyniesie aż 45 tys. mkw. Inwestor na budowę trzech nowych magazynów przeznaczy 420 mln zł. Przedsięwzięcie zostanie sfinansowane ze środków własnych spółki Dino. Planowane zakończenie inwestycji przewiduje się na 2024 rok dla centrum dystrybucyjnego położonego w gminie Morawica, natomiast dla dwóch pozostałych centrów termin ten przewiduje się na rok 2025. Nowe inwestycje to ważny krok dla Dino, który umożliwi skuteczniejszą i bardziej efektywną obsługę dostaw, co wpłynie na wzrost zadowolenia klientów oraz dalszy rozwój firmy. Przez inwestycję w nowoczesne centra dystrybucyjne Dino dąży do polepszenia efektywności łańcucha dostaw, co umożliwi skrócenie czasu realizacji zamówień i zwiększenie dostępności towarów dla klientów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane