Dijo Baking buduje nową halę produkcyjno-magazynową i mroźnię. Co będzie tam wytwarzane?

Firma z branży spożywczej Dijo Baking rozbudowuje zaplecze produkcyjno-magazynowe i planuje wdrożenie do produkcji nowego typu asortymentu. Będą to wypiekane wrapy z dodatkiem słodkiej, gęstej masy toffi lub czekoladowej. - informuje JARTOM Real Estate  

Inwestycja w zaplecze produkcyjne i infrastrukturę magazynową  

Wyroby firmy Dijo Baking sprzedawane się na rynku polskim, a także na rynkach europejskich i azjatyckich. Dotychczas firma zajmowała się głównie produkcją tortilli (wrapów), sosów do lodów, dekoracji cukierniczych, owoców w żelu i słonych przekąsek. Teraz producent postanowił wprowadzić do produkcji nowy produkt, a mianowicie wypiekane tortille ze słodkim nadzieniem toffi lub czekoladowym. Aby to zrobić, niezbędne okazało się rozbudowanie zaplecza produkcyjnego o nową halę. Obiekt powstanie we Wrocławiu i zostanie przystosowany do specyficznych wymagań branży spożywczej, czyli m.in. zaopatrzony zostanie w profesjonalną chłodnię. Dijo Baking produkuje obecnie do 45 tys. ton wyrobów rocznie. Nowa inwestycja pozwoli na zwiększenie tej liczby, co z pewnością przełoży się na większe zyski z prowadzonej działalności. 

Informacje o JARTOM Real Estate  

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to, abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane