Dictador Europe przygotowuje się do budowy zakładu w Mikołowie

2022-05-09
Dictador Europe przygotowuje się do budowy zakładu w Mikołowie

Międzynarodowa spółka Dictador Europe podjęła decyzję o budowie zakładu w Mikołowie. To w nim odbywać się będzie blending, starzenie oraz finiszowanie rumu kategorii ultra premium i fine & rare – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa zakładu zaowocuje poszerzeniem asortymentu marki

Ta inwestycja to kolejny krok na drodze dynamicznego rozwoju Dictador Europe – renomowanego wytwórcy alkoholu o imponującej tradycji, która sięga osiemnastego wieku. Dziś w ofercie posiada on wiele rodzajów rumu, a powstanie kolejnego zakładu produkcyjnego usprawni wiele procesów logistycznych, pozwoli generować większe obroty oraz uatrakcyjnić asortyment. Przedsięwzięcie stanie się również istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki oraz rynku pracy. Z dużym prawdopodobieństwem można bowiem stwierdzić, że w obiekcie zatrudnienie znajdzie spore grono osób. Ta decyzja przyniesie więc korzyści nie tylko samej marce. Cały projekt podzielono na kilka etapów. Pierwszym z nich jest przeprowadzenie robót ziemnych mających na celu przygotowanie gruntów pod budowę nieruchomości. Zgodnie z przyjętym harmonogramem wspomniane czynności powinny zająć nie więcej niż dwa miesiące. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.  JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU