Deweloper i zarządca nieruchomości P3 inwestuje w grunty w Polsce

2022-05-17
Deweloper i zarządca nieruchomości P3 inwestuje w grunty w Polsce

Międzynarodowy inwestor i deweloper P3 powiększa swój bank ziemi w Polsce. W ostatnim czasie deweloper zakupił 29 ha działkę w Kątach Wrocławskich w woj. dolnośląskim. Na zakupionych gruntach powstanie nowoczesne centrum magazynowe dedykowane najemcom z branży e-commerce oraz dostawcom usług logistyki firm trzecich. - informuje JARTOM Real Estate

Zakup gruntów pod budowę nowych magazynów

P3 to długoterminowy inwestor i zarządca nieruchomości magazynowych w Europie. Deweloper koncentruje się na zapewnieniu klientom możliwości najmu w obiektach o wysokiej jakości zlokalizowanych w atrakcyjnym położeniu. Budowane przez P3 centra magazynowe cechuje wysoka jakość i innowacyjne technologie pro-ekologiczne zastosowane podczas realizacji projektu. W ostatnim czasie deweloper postanowił zainwestować w grunty w Polsce i zakupił atrakcyjną, 29 ha działkę w Kątach Wrocławskich nieopodal Wrocławia. To właśnie na niej P3 planuje wybudować nowe magazyny o łącznej powierzchni prawie 175 tys. mkw. Obiekt będzie spełniał najwyższe standardy międzynarodowe i będzie dedykowany głównie dla dostawców usług logistyki firm trzecich (3PL) i e-commerce.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU