Deweloper P3 zakupił 5 ha działkę miejską w Katowicach

2022-07-22
Deweloper P3 zakupił 5 ha działkę miejską w Katowicach

P3, europejski deweloper i zarządca nieruchomości magazynowych, zakupił liczącą 5 ha działkę miejską we wschodniej części Katowic. Powstanie tam nowoczesne centrum magazynowe o powierzchni 22,5 tys. mkw.- informuje JARTOM Real Estate

Zakup gruntów pod budowę nowego centrum magazynowego

Deweloper działający na europejskim rynku obiektów magazynowych zdecydował się na zakup kolejnych gruntów w Polsce. 5 ha działka, na której P3 planuje budowę nowoczesnego magazynu, znajduje się w Katowicach. To pierwsza inwestycja dewelopera w aglomeracji katowickiej, która jest drugim co do wielkości rynkiem magazynowym w Polsce. Na zakupionych przez P3 gruntach powstanie liczący aż 22,5 tys. mkw obiekt, który pełnić będzie rolę magazynową. Ponadto około 2 tys. mkw przeznaczone zostanie pod powierzchnie biurowe. Inwestor planuje uzyskać certyfikację obiektu BREEAM na poziomie „Excellent”. Działka znajduje się we wschodniej części Katowic, tuż przy zjeździe z DK numer 79 oraz w pobliżu zjazdu autostrady A4. Lokalizacja ta umożliwia doskonałą komunikację z aglomeracją katowicką oraz całą Polską.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU