Develia i Hillwood łączą siły by wybudować park logistyczny nieopodal Wrocławia

2022-12-01
Develia i Hillwood łączą siły by wybudować park logistyczny nieopodal Wrocławia

Develia i Hillwood nawiązały współpracę aby wybudować nowoczesny park logistyczny w Malinie, nieopodal Wrocławia. Będzie on posiadał imponującą powierzchnię sięgającą 400 000 m2 a jego wartość wyniesie ponad 1,5 mld złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa parku logistycznego to odpowiedź na potrzeby rynku

Całe przedsięwzięcie podzielono na kilka etapów, które obejmują dopełnienie formalności, budowę oraz komercjalizację. Na każdym z nich partnerzy będą się wspierać tak, by umożliwić usprawnienie wielu procesów logistycznych i upewnić się, że wszystko przebiega tak, jak należy. Kluczowe okaże się tutaj doświadczenie Hillwood, deweloper bowiem zrealizował już wiele projektów tego rodzaju, które cieszą się sporym zainteresowaniem najemców. Oferowane przez niego magazyny to funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie obiekty przyjazne środowisku. Nowy park logistyczny na Dolnym Śląsku, który powstanie na działce o wielkości 169 ha stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i wysoki popyt. Wiele wskazuje na to, że wspomniany kompleks powtórzy sukcesy innych inwestycji. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny Hillwood. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU