Develia i Hillwood Polska łączą siły by wybudować centrum logistyczne nieopodal Wrocławia

2022-05-10
Develia i Hillwood Polska łączą siły by wybudować centrum logistyczne nieopodal Wrocławia

Develia i Hillwood Polska nawiążą współpracę, której celem jest budowa centrum logistycznego w Malinie, miejscowości położonej nieopodal Wrocławia. Obiekt będzie posiadał imponującą powierzchnię sięgającą 400 000 m2, a jego wartość szacuje się na ponad 1,5 miliarda złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa centrum logistycznego odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku

Firmy zawarły list intencyjny, który określa najważniejsze kwestie związane z realizacją przedsięwzięcia. Procentowe zaangażowanie w projekt prezentuje się następująco: Develia – 25%, Hillwood – 75%. Aktualnie prowadzone są rozmowy z lokalnymi władzami, które zgodnie z przyjętymi planami mają zaowocować zmianą przeznaczenia gruntów wybranych pod budowę centrum magazynowego. Doświadczenie, wiedza i kapitał obu firm przełożą się na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwią osiągnięcie sukcesu. Inwestycja jest kolejnym, naturalnym krokiem na drodze rozwoju Hillwood, którego przedstawiciele nie kryją, że stanowi to reakcję na potrzeby konsumentów, wśród których powierzchnie przeznaczone do wynajęcia na terenie Dolnego Śląska cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Obiekt powinien zostać oddany do użytku przed końcem 2029 roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU