Deles otwiera nową fabrykę w Gorzowie Wielkopolskim

Deles otwiera trzecią fabrykę w Polsce. Tym razem wybór padł na Gorzów Wielkopolski, gdzie wybudowano liczący 7 tys. mkw obiekt produkcyjno-magazynowy.- informuje JARTOM Real Estate

Deles rozwija działalność w Polsce

Nowa inwestycja włoskiego producenta opakowań w Polsce. Deles od lat sukcesywnie prowadzi działalność w naszym kraju i to właśnie tutaj produkuje część oferowanego przez siebie asortymentu. Do tej pory firma zainwestowała u nas już ponad 20 mln EUR, a w jej polskich fabrykach pracuje prawie 200 osób. Teraz firma zdecydowała się na otwarcie nowego zakładu produkcyjnego w Gorzowie Wielkopolskim. Nowa inwestycja włoskiego giganta na rynku opakowań oznacza aż 100 nowych miejsc pracy. Deles działa w wielu branżach, m.in. w technologiach informatycznych, oświetlenia czy AGD oferując najwyższej jakości opakowania. Ponadto firma prztwarza opakowania do ponownego obrotu dając im drugie życie. Firma działa na podstawie schematu OneSource, czyli dysponuje własnym działem badań i rozwoju, a ponadto sama zajmuje się logistyką i dystrybucją.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane