Dekpol wybuduje nową fabrykę w województwie pomorskim

Dekpol Budownictwo wybuduje zakład produkcyjny zlokalizowany w województwie pomorskim. Spółka oficjalnie podpisała już umowę, na mocy której zrealizuje tę inwestycję, której efektem będzie obiekt o powierzchni wynoszącej około 15 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład produkcyjny zostanie oddany do użytku w 2024 roku

W ramach przedsięwzięcia powstanie nie tylko fabryka, ale i cała towarzysząca jej niezbędna infrastruktura. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i znajdzie odzwierciedlenie w efektywności i komforcie prowadzenia działalności w placówce. Wybrany na głównego wykonawcę Dekpol otrzyma z tego tytułu wynagrodzenie netto w wysokości szacowanej na 11 procent przychodów pochodzących ze sprzedaży grupy kapitałowej, wygenerowanych w 2021 r. Zgodnie z przyjętymi planami, prace budowlane mają dobiec końca w pierwszym kwartale przyszłego roku. Z dużym prawdopodobieństwem można więc stwierdzić, że zakład zostanie oddany do użytku w 2024 r.  Dekpol to prężnie rozwijająca się firma, która jest obecna w branży od trzydziestu lat i słynie ze swojego profesjonalizmu oraz wysokiej jakości oferowanych usług. Wiele wskazuje na to, że i ten projekt zakończy się sukcesem. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane