Decco inwestuje w budowę hali produkcyjnej. Co dzięki temu zyska?

Firma Decco podjęła decyzję o budowie hali produkcyjnej, której powierzchnia wyniesie niemal 4000 m2. W ramach przeprowadzonych prac zostanie również zmodyfikowany obecnie użytkowany obiekt o charakterze produkcyjno – magazynowym, a także zagospodarowany teren przyległy do nieruchomości – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowa hala produkcyjna pozwoli na wdrożenie nowych technologii

Wiadomo już, że budynek powstanie w Suwałkach, a jego kształt będzie przypominał literę L. Nieruchomość będzie parterowa, niepodpiwniczona  i ocieplona przy pomocy wełny mineralnej. Wykonawca połączy ją z istniejącą już halą, w której zostanie usunięta jedna ze ścian. Plany uwzględniają również prace w terenie, a konkretniej: wykonanie utwardzeń, chodników, parkingów i drogi dojazdowej prowadzącej do nowej części hali produkcyjnej. Głównym celem przedsięwzięcia jest wdrożenie nowej technologii wytwarzania stolarki otworowej z PVC, która będzie wyróżniała się większymi właściwościami użytkowymi. Dzięki temu Decco S.A., renomowany producent systemów profili okiennych i drzwiowych, będzie mógł dalej dynamicznie się rozwijać i działać efektywniej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane