Dealz otwiera pierwsze centrum dystrybucyjne w Polsce i zapowiada nowe sklepy

Sieć dyskontowa Dealz należąca do grupy Pepco otwiera duży magazyn i planuje otwarcie nowych sklepów na terenie naszego kraju. - informuje JARTOM Real Estate

Duży magazyn dla sieci dyskontowej Dealz

Pierwsze centrum dystrybucyjne Dealz w Polsce otwarte zostało w Łyszkowicach. Jest to ogromny, liczący 47 tys. mkw. obiekt, który znacznie ulepszy logistykę sieci na terenie naszego kraju. W magazynie zatrudnione zostanie aż 600 osób. Tak duża inwestycja ułatwi dalsze plany rozwoju firmy. Delz zapowiada, że do końca tego roku chce podwoić liczę sklepów w Polsce. Wiadomo już, że kolejny sklep sieci powstanie w Gorzowie Wielkopolskim, w Galerii Askana.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane