Danwood zainwestuje w Polsce – na Podlasiu powstanie nowy zakład produkcyjno – magazynowy

2021-03-10
Danwood zainwestuje w Polsce – na Podlasiu powstanie nowy zakład produkcyjno – magazynowy

Kolejny koreański producent zdecydował się na zainwestowanie w Polsce. Danwood wybuduje zakład o charakterze produkcyjno – magazynowym, który stanie się częścią Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesny charakter zakładu. Czyli co dokładnie?

W nieruchomości, oprócz linii produkcyjnych i hal magazynowych, znajdzie się również przestrzeń biurowa i zaplecze socjalne. Umożliwi to zatrudnionemu personelowi realizowanie zawodowych obowiązków w komfortowych warunkach, a administrowanie obiektem będzie przebiegało sprawnie i płynnie. Zadbanie o kompleksowy charakter nieruchomości znajdzie również odzwierciedlenie we właściwie przeprowadzanych procesach logistycznych. Szacuje się, że w fabryce powstanie dwadzieścia miejsc pracy. Będzie to obiekt nowoczesny, który spełni wszelkie obowiązujące aktualnie standardy oraz będzie opierał się na zaawansowanych technologiach. Świadczą o tym między innymi plany instalacji ogniw fotowoltaicznych na terenie zakładu. Na budowę fabryki Danwood przeznaczył około 70 milionów złotych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate już od około 30 lat oferuje najnowocześniejsze nieruchomości magazynowe i produkcyjne. Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.
JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU