Danfoss rozbudowuje zakład produkcyjny w Grodzisku Mazowieckim

2021-07-05
Danfoss rozbudowuje zakład produkcyjny w Grodzisku Mazowieckim

Firma Danfoss zakończyła kolejny etap rozbudowy zakładu produkcyjnego w Grodzisku Mazowieckim. Firma przenosi część produkcji z Danii, w związku z czym poszukuje 330 nowych pracowników. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki Danfoss 

Rozbudowa hali produkcyjnej w Grodzisku Mazowieckim trwała od października ubiegłego roku. Teraz firma Danfoss poinformowała, że kolejny etap budowy dobiegł końca, a pierwsze linie produkcyjne zamontowane w nowej hali zostały uruchomione. Cały proces projektowy, oraz sama budowa i wdrożenie technologii było bardzo czasochłonne i pracochłonne, oraz wymagało od osób zaangażowanych w realizację projektu częstych wyjazdów do Danii, gdyż to właśnie stamtąd przeniesiona zostanie produkcja. 
Tuż po uruchomieniu wszystkich trzech linii pierwszym etapem będzie produkcja pilotażowa, która ma na celu weryfikację jakości produktów i całego procesu. Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji produkcja będzie kontynuowana w sposób ciągły.
Na terenie zakładu prowadzona jest również inna inwestycja - trwa budowa obiektu biurowego oraz laboratorium, w którym prowadzone będą badania nad nowymi technologiami i rozwiązaniami w zakresie produkcji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy  w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU