Danfoss Poland przenosi wszystkie procesy produkcyjne do nowej fabryki

2022-04-27
Danfoss Poland przenosi wszystkie procesy produkcyjne do nowej fabryki

Firma Danfoss Poland przeniosła  procesy produkcyjne do swojej nowej fabryki, którą wybudowano w Grodzisku Mazowieckim. Aby upewnić się, że wszystko zostanie wykonane tak, jak należy, nad całym przedsięwzięciem czuwało aż szesnaście zespołów projektowych, między które rozdzielono poszczególne zadania – informuje JARTOM Real Estate.

Oddanie zakładu produkcyjnego do użytku szansą dla lokalnego rynku pracy

Wybudowana fabryka składa się z magazynu, laboratorium oraz hali produkcyjnej, których łączna powierzchnia przekracza 13 000 m2. Obiekt bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych z zakresu energooszczędności oraz automatyzacji, takich jak roboty służące do montażu niewielkich części, których zadaniem jest usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizacja pracy przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Wytwarzane są w nim zawory dedykowane chłodnictwu przemysłowemu i komercyjnemu. Rozwój firmy Danfoss Poland zauważalnie wpłynął na lokalną gospodarkę i rynek pracy. Zatrudnienie w nowym zakładzie znalazło ponad trzysta pięćdziesiąt osób, a sama marka stała się jednym z najbardziej znaczących pracodawców na terenie Grodziska Mazowieckiego. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU