Danex – Bis wybuduje nową halę produkcyjną. Co dzięki temu zyska?

Firma Danex – Bis podjęła decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej zlokalizowanej w Bielsku – Białej. Takie położenie pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych, gdyż w tym samym mieście znajduje się siedziba firmy – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali inwestycją o kompleksowym charakterze

Powierzchnia użytkowa budynku wyniesie niespełna 590 m2, a jego wysokość sięgnie prawie 5 m. Wykonawca zajmie się zadaniem kompleksowo. Projekt przewiduje budowę hali o jednej kondygnacji nadziemnej oraz przeprowadzenie w obiekcie robót wykończeniowych. Zgodnie z przyjętymi planami powinien on zostać oddany do użytku w połowie bieżącego roku. Skąd pomysł na taką inwestycję? Wynika on z chęci uatrakcyjnienia oferty marki i zwiększenia jej konkurencyjności dzięki skoncentrowaniu się na mocach wytwórczych. Danex – Bis to znany producent wzorników książkowych, które służą do prezentowania rozmaitych folii, tkanin oraz oklein. Powiększenie zaplecza produkcyjnego z pewnością ułatwi osiąganie kolejnych sukcesów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane