Dailyfruits zyska nową powierzchnię magazynową we Wrocławiu

2021-06-07
Dailyfruits zyska nową powierzchnię magazynową we Wrocławiu

Firma Dailyfruits podjęła decyzję o wynajęciu powierzchni magazynowej w centrum logistycznym Ideal Idea City Park Wrocław. Na mocy zawartej umowy zyska około 600 m2 powierzchni magazynowej wraz z zapleczem o charakterze biurowo – socjalnym zajmującym ponad 100 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesna powierzchnia magazynowa dopasowana do potrzeb najemcy

Wynajęty magazyn odpowiada potrzebom firmy i jest dostosowany do umieszczenia w nim komór chłodniczych, z których Dailyfruits korzysta w związku ze specyfiką prowadzonej działalności. Ta firma specjalizująca się w usługach obejmujących dostawy świeżych owoców, warzyw i soków do przedsiębiorstw w całym kraju zajmie magazyn we Wrocławiu we wrześniu bieżącego roku. Dostęp do nowoczesnego biura usprawni wiele procesów logistycznych, a fakt, że Ideal Idea City Park Wrocław posiada znakomitą lokalizację, nieopodal lotniska i centrum miasta, umożliwi cieszenie się bezproblemowym i płynnym transportem, który odgrywa tutaj bardzo istotną rolę. Dailyfruits to kolejny najemca, który docenił profesjonalizm i wysoką jakość tego wrocławskiego obiektu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU