Daikin wybuduje swoją pierwszą polską fabrykę. Obiekt powstanie w Ksawerowie

Daikin wybuduje w Ksawerowie fabrykę o wartości, którą szacuje się na 310 mln Euro. Będzie to pierwsza tego rodzaju inwestycja firmy w Polsce, a zarazem największa spośród tych, które posiada ona do swojej dyspozycji w Europie – informuje JARTOM Real Estate.

W fabryce będą powstawały pompy ciepła

Ten zaawansowany pod względem technologicznym zakład będzie specjalizował się w produkcji pomp ciepła. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac, zostanie oddany do użytku w połowie przyszłego roku. Wspomniane przedsięwzięcie bez wątpienia stanowi spory impuls dla lokalnej gospodarki. Już dziś wiadomo, że w fabryce zatrudnienie znajdzie około tysiąca osób. Dzięki temu, że powstanie ona na terenie należącym do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych. Jeśli chodzi o ekspansję prowadzoną przez Daikin na starym kontynencie, japońska marka aktualnie posiada swoje placówki w takich krajach, jak między innymi: Niemcy, Czechy, oraz Belgia. Na całym świecie znana jest jako renomowany producent rozwiązań z zakresu chłodzenia, ogrzewania, oczyszczania powietrza i wentylacji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane