Daikin wybuduje fabrykę w Ksawerowie. Co będzie w niej powstawać?

Japoński koncern Daikin wybuduje nowy zakład produkcyjny w Ksawerowie, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Będzie to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie oraz największych obiektów tego rodzaju należących do marki – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa fabryka pozwoli na zwiększenie mocy wytwórczych

Nieruchomość powstanie przy zastosowaniu licznych rozwiązań o charakterze ekologicznym oraz innowacyjnym. Wszystko po to, by usprawnić wiele procesów logistycznych i zapewnić jak największą efektywność funkcjonowania placówki. W fabryce o imponujących rozmiarach powstawać będą oczyszczacze powietrza, pompy ciepła oraz klimatyzatory. Jej wartość wycenia się na około 310 milionów Euro, a harmonogram prac przewiduje, że zakład zostanie oddany do użytku w lipcu 2024 roku. To przedsięwzięcie stanie się istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki, gdyż w należącej do Daikin placówce zatrudnienie znajdzie niespełna tysiąc osób i będzie ona największą tego rodzaju inwestycją zrealizowaną w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane