DSV oddaje do użytku kolejny terminal. To już dwunasty obiekt tego rodzaju!

Grupa DSV otworzyła dwunasty terminal w Polsce, umacniając swoją rynkową pozycję i usprawniając wiele procesów logistycznych. Warto podkreślić, że ten położony w Rzeszowie obiekt jest już dwunastym, który marka posiada do swojego użytku na terenie Polski – informuje JARTOM Real Estate.

W terminalu powstanie również magazyn czasowego składowania

Powierzchnia nieruchomości wynosi 2600 m2, co zapewnia spore pole do popisu i pozwala pracować w komfortowych warunkach. Dzięki temu, że pełni ona funkcję cross-dock, możliwe staje się pominięcie etapu składowania produktów i ich kompletacji podczas procesu dystrybucji. Plany zakładają, że w terminalu zostanie utworzony magazyn czasowego składowania. Będzie służył do przechowywania towarów, które wymagają ukończenia niezbędnych formalności celnych. Przedstawiciele Grupy DSV podkreślają, że cenią sobie Rzeszów i uważają go za znakomitą lokalizację o dużym potencjale, który pragną należycie  wykorzystać. Marka specjalizuje się w transporcie drogowym i lotniczym oraz w logistyce kontraktowej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane