DRE rozbudowuje zakład produkcyjny w Pasłęku

2022-04-13
DRE rozbudowuje zakład produkcyjny w Pasłęku

Polska firma DRE zajmująca się produkcją drzwi wewnętrznych i zewnętrznych zdecydowała się rozbudować zakład w Pasłęku. Nowa hala produkcyjna powstanie tuż obok obecnie działającej hali i będzie z nią połączona 2 łącznikami. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zakładu produkcyjnego

Wysoki popyt na produkty firmy DRE oraz jej rosnąca popularność skłoniła zarząd firmy do decyzji o rozbudowie zakładu produkcyjnego w Pasłęku. Budowa nowej hali, tuż obok obecnie funkcjonującej, pozwoli zwiększyć skalę produkcji oraz zwiększyć jej efektywność. Ponadto inwestycja ta pozwoli na wprowadzenie do produkcji nowego asortymentu. Nowa hala będzie zajmowała aż 15 tys. mkw powierzchni przystosowanej na cele produkcyjno-magazynowe i zostanie połączona z obecnie działającym zakładem 2 łącznikami. Nowa inwestycja zakłada również rozbudowę dróg wewnętrznych i placów manewrowych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku. Szybkość działania, zaufanie, specjalizacja – to tylko kilka określeń, którymi można opisać usługi firmy JARTOM REAL Estate.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU