DPD z nowym obiektem logistycznym. Gdzie on powstał?

DPD Polska zyskał kolejny obiekt logistyczny, który imponuje liczbą nowoczesnych technologii, w które został wyposażony. To Oddział Warszawa 4 zlokalizowany w City Point Targówek, który stał się jedną z czterech placówek obsługujących klientów ze stolicy i okolic – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny oddział logistyczny przyjazny środowisku

Nieruchomość jest przyjazna środowisku naturalnemu, a DPD ubiega się o przyznanie jej certyfikatu BREEAM. To magazyny o powierzchni 6000 m2 i ponad 700 m2 zaplecza biurowego. Dysponują aż 79 bramami kurierskimi oraz 16 bramami służącymi do załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych. W obiekcie wdrożono szereg zaawansowanych rozwiązań, takich jak automatyczny sorter, dzięki którym jego efektywność będzie w pełni zadowalająca. Zaprojektowano go z myślą o tym, by zatrudniony tam personel cieszył się komfortowymi warunkami pracy. Nie zabrakło siłowni zewnętrznej, zadaszonych miejsc parkingowych dla rowerów, a także udogodnień dla niepełnosprawnych. W oddziale klienci mogą korzystać ze wszystkich usług związanych z odbiorem i nadaniem paczek w DPD Pickup.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane