DPD powiększa zaplecze logistyczne i otwiera nowy oddział w Radomiu

Słynna sieć kurierska DPD powiększyła swoje zaplecze logistyczne o nowy oddział w Radomiu, w którym została uruchomiona nowoczesna sortownia. Zastąpi ona poprzednią placówkę, a firma wyposaży ją we flotę pojazdów elektrycznych, które posłużą do obsługi centralnych obszarów miasta – informuje JARTOM Real Estate.

W magazynie zostaną utworzone nowe miejsca pracy

Obiekt dysponuje magazynem o wielkości 3000 m2, do którego prowadzi 8 bram przeznaczonych dla ciężarówek. Na jego terenie nie zabrakło ładowarek dla samochodów kurierskich, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że zadbano o to, by miał on charakter przyjazny środowisku. W tym celu zamontowano w nim oświetlenie LED i przystosowano do korzystania z instalacji fotowoltaicznej w niedalekiej przyszłości. Zaprojektowano go z myślą o najwyższych standardach obsługi klienta. Automat paczkowy, duży parking z miejscami dla niepełnosprawnych i pomoc ekspertów to tylko niektóre udogodnienia, z których mogą oni korzystać. Oddanie do użytku większego oddziału to korzyści dla DPD oraz dla lokalnego rynku pracy. Zatrudnienie znajdzie tam ponad 220 osób.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane