DM Logis z nową halą magazynową w Bystrzycy Kłodzkiej

Firma DM Logis Sp. z.o.o. wybuduje halę magazynową w Bystrzycy Kłodzkiej, na działce o powierzchni wynoszącej 6 hektarów. Znajduje się ona na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się licznymi udogodnieniami – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala magazynowa ułatwi rozwój firmy

Jeżeli nic nie zakłóci prac, które postępują naprawdę szybko, nieruchomość zostanie oddana do użytku już w przyszłym roku. Niewątpliwie ułatwi rozwój przedsiębiorstwa, które jest obecne na rynku od ponad 20 lat i działa w branży spedycyjno – logistycznej. DM Logis zajmuje się świadczeniem usług door-to-door oraz ładunkami całopojazdowymi, częściowymi i drobnicowymi. Dodatkowa hala magazynowa zaowocuje optymalizacją pracy i przyniesie korzyści nie tylko swojemu właścicielowi, ale i lokalnej gospodarce. Nic więc dziwnego, że kolejny inwestor w prężnie rozrastającej się Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej jest mile widziany. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane