DL Invest Park Teresin powiększy się o kolejny magazyn. Wiadomo już, kto będzie jego najemcą

Kompleks DL Invest Park Teresin zyska kolejny magazyn o powierzchni przekraczającej 20 000 m2. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac, obiekt powinien zostać oddany do użytku w drugiej połowie przyszłego roku, jednak już teraz nie brakuje przedsiębiorstw, które się nim interesują – informuje JARTOM Real Estate.

Dr.Max wynajmie powierzchnię magazynową nieopodal Warszawy

Znaczącą część magazynu otrzyma do swojego użytku Dr.Max. To jeden z liderów wśród sieci aptek na Słowacji i w Czechach, który doskonale radzi sobie także w Polsce. Dzięki tej nieruchomości marka będzie mogła usprawnić wiele procesów logistycznych i kontynuować swój dynamiczny rozwój. Bardzo dużym atutem, który posiada DL Invest Park Teresin, jest znakomita lokalizacja. Jedynie 50 km dzieli go od stolicy, a dostęp do rozbudowanej sieci dróg oraz linii kolejowej pozwala na czerpanie korzyści z transportu, który odbywa się płynnie i szybko. Kompleks jest inwestycją realizowaną w kilku etapach. Pierwszy z nich został ukończony, dzięki czemu na terenie obiektu funkcjonuje już magazyn przeznaczony dla sieci sklepów Stokrotka.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane