DL Invest Group podpisuje umowę na budowę mega magazynu dla globalnej firmy modowej

Deweloper DL Invest Group poinformował o podpisaniu umowy na wynajem magazynu o imponującej powierzchni ponad 120 tys. mkw. Magazyn ten będzie służył jednej z najbardziej uznanych firm modowych na świecie i powstanie w ramach projektu DL Invest Park Psary. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja znanego dewelopera i zarządcy nieruchomości magazynowych

Firma DL Invest Group jest w trakcie budowy nowego magazynu dla jednego z gigantów z branży modowej. Umowa na wynajem pomiędzy nowym najemcą a DL Invest Group opiewa na ponad 120 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Hale dla firmy z branży modowej powstają w ramach projektu DL Invest Park Psary. Lokalizacja obiektu jest bardzo dobra z punktu widzenia logistyki, gdyż park znajduje się blisko autostrad A1 i A4 oraz drogi ekspresowej S1. Po zrealizowaniu tego projektu i oddaniu hal do użytku wartość aktywów DL Invest Group wzrośnie do aż 3 mld zł. To jednak nie koniec, gdyż spółka planuje podwoić wartość swojego portfolio w ciągu najbliższych 3-4 lat. DL Invest Group oferuje kompleksowe rozwiązania dla najemców, w tym znalezienie odpowiedniego terenu, przygotowanie i budowę projektu oraz zarządzanie nieruchomościami. Spółka stawia duży nacisk na jakość nieruchomości oraz zarządzanie projektami i relacje z najemcami. Ponadto wszystkie projekty dewelopera certyfikowane są w międzynarodowym systemie BREEAM.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane