DL Invest Group PM wybuduje magazyn nieopodal Wrocławia

Na Dolnym Śląsku powstanie kolejny magazyn. DL Invest Group PM, jeden z dynamicznie rozwijających się polskich deweloperów, już wkrótce wybuduje nowy obiekt we wsi Mokronos Dolny znajdującej się w gminie Kąty Wrocławskie – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala magazynowa będzie posiadała zaplecze socjalne

Zgodnie z przyjętymi planami, hala magazynowa będzie posiadała także część produkcyjną oraz zaplecze o charakterze socjalno-biurowym. Tak kompleksowy charakter obiektu pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że wszystkie nieruchomości powstające z inicjatywy DL Invest Group PM pozostają własnością firmy i są przez nią zarządzane. W portfolio dewelopera znajdują się budynki należące do trzech segmentów. To parki handlowe, centra biurowe oraz centra logistyczne. Wszystko wskazuje na to, że inwestycja na Dolnym Śląsku nie będzie ostatnim tego rodzaju projektem. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane