DHL Supply Chain inwestuje w nowe centrum dystrybucyjne. Gdzie ono powstanie?

Oficjalnie rozpoczęła się realizacja nowej inwestycji DHL Supply Chain polegającej na budowie centrum dystrybucyjnego o imponującej powierzchni przekraczającej 60 000 m2. Budynek będzie częścią kompleksu logistycznego położonego w Gorzowie Wielkopolskim – informuje JARTOM Real Estate. 

Centrum dystrybucyjne o charakterze przyjaznym środowisku naturalnemu

Przedsięwzięcie wynika z chęci dalszego rozwoju marki i skoncentrowania się na działalności na rynku w Europie Wschodniej. Nie bez znaczenia jest również potencjał związany z segmentem e-commerce, który DHL chce obsługiwać jeszcze bardziej efektywnie. Centrum dystrybucyjne w połączeniu z magazynami pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację pracy. Będzie posiadało charakter przyjazny środowisku, gdyż zastosowane zostaną w nim takie rozwiązania jak pompy ciepła czy panele fotowoltaiczne. Jego niekwestionowanym atutem będzie lokalizacja. Niewielka odległość od autostrady A2 i drogi ekspresowej S3, dostęp do wykwalifikowanego personelu oraz dobrze układające się relacje biznesowe z władzami miasta były czynnikami, które sprawiły, że firma podjęła decyzję o budowie obiektu właśnie w Gorzowie Wielkopolskim. Powinien on zostać oddany do użytku na początku przyszłego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane