DHL Parcel z nowym terminalem w Kostrzynie. To nie ostatnia inwestycja marki na zachodzie kraju!

Położony w Kostrzynie terminal P2 należący do DHL Parcel rozpoczął już swoją działalność, pozwalając na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Marka nie zamierza jednak spocząć na laurach i planuje już kolejne inwestycje w zachodniej części Polski, które mają na celu optymalizację pracy i czerpanie korzyści z bliskości niemieckiego rynku, który jest celem eksportu licznych towarów – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna hala przyjazna środowisku

Wybudowana hala posiada powierzchnię, która wynosi około 8000 m2. Wyposażono ją w szereg nowoczesnych technologii. To między innymi system cross – belt, który umożliwia efektywne sortowanie 7500 przesyłek w ciągu godziny, oraz oprogramowanie pozwalające na monitorowanie przesyłek, które je waży i fotografuje. Instalacja fotowoltaiczna zapewni przyjazne środowisku źródło energii, a inteligentne oświetlenie LED i system zbierania wody deszczowej pozwolą na generowanie sporych oszczędności. DHL nie zamierza na tym poprzestać i przygotowuje się już do budowy Międzynarodowego Centrum Logistycznego w województwie wielkopolskim. Będzie to największa tego rodzaju placówka w Polsce należąca do marki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane